Bestuur, portefeuilleverdeling en commissies

Bestuur van de NKBV-Regio Limburg

M.i.v. 29 januari 2018 is het bestuur als volgt samengesteld: 

 


Alex Bijlsma
Voorzitter 
Portefeuilles: jeugd, lezing en externe contacten
Voorzitter@limburg.nkbv.nl 
tel. 046 - 442 45 69
mobiel 06 - 54 20 77 20

 


Ans Bijlsma-Nahuijs
Penningmeester
Portefeuilles: geen
penningmeester@limburg.nkbv.nl

 


Henk van Kampen
Secretaris
Portefeuille: geen
Secretaris@limburg.nkbv.nl

 

 
                                                   

Hans Hendriks
Algemeen Bestuurslid
Portefeuille: Communicatie commissie, wandelcommissie
communicatiecommissie@limburg.nkbv.nl
wandelcommissie@limburg.nkbv.nl
mobiel: 0653731956

                    

Commissies

Ten behoeve van het ontwikkelen en de uitvoering van het activiteitenprogramma van de vereniging, wordt het bestuur ondersteund door de volgende commissies:

Klimcommissie
klimcommissie@limburg.nkbv.nl
Otto Rensen
Vacature

Wandelcommissie
wandelcommissie@limburg.nkbv.nl 
Hans Hendriks
Sander Custers (coördinator weekend-trekkings) aapmcusters@onsbrabantnet.nl
Frans Krutzen (coördinator doordeweekse dagwandelingen en overige wandelactiviteiten) telefoonnummer 0455715501
Wim Renckens (coördinator zondagswandelingen)  wamrenckens@gmail.com

 

 
Jeugdcommissie
Jeugdcommissie@limburg.nkbv.nl 
Sandra Verjans (coördinator) sanverjans@gmail.com (06-37646155) 
Esther van Venrooij
Marion Meijboom
Erwin Deckers
 
Communicatiecommissie
communicatiecommissie@limburg.nkbv.nl
Hans Hendriks
 

Beheer website
Cor Houben cornelishouben@gmail.com
Peter van der Putten peevdp@hotmail.com